Kocioł Heiztechnik Q HIT Plus 15 kW

Kocioł Heiztechnik Q HIT Plus 15 kW

Producent: HeizTechnik

Kotły do spalania węgla i drewna z wentylatorem i automatyką z funkcją cwu. Kotły serii HT są nowoczesną grupą kotłów w których zastosowano najnowsze rozwiązania techniki spalania paliw stałych z wykorzystaniem systemu modulowanego nadmuchu oraz nowoczesnej automatyki. Pozioma kolumna ...

Opis:

Kotły do spalania węgla i drewna z wentylatorem i automatyką z funkcją cwu.

Kotły serii HT są nowoczesną grupą kotłów w których zastosowano najnowsze rozwiązania techniki spalania paliw stałych z wykorzystaniem systemu modulowanego nadmuchu oraz nowoczesnej automatyki. Pozioma kolumna wymiennika oraz przegrody grzewcze w połączeniu z pełni kontrolowanym procesem spalania powodują, że kocioł  wyróżnia się niewielkim zużyciem paliwa i bardzo wysoką sprawnością.  Kotły HT zostały wyposażone w automatykę z czytelnym i łatwym w obsłudze panelem sterowniczym. Automatyka steruje pracą kotła w zależności od zapotrzebowania ciepła oraz pracą dwóch pomp (co i cwu). Modulowana praca dmuchawy powoduje znaczny spadek zużycia paliwa. Automatyka posiada możliwość podłączenia programatora pokojowego w celu stabilizacji temperatury pomieszczeń. Automatyka kotła wyposażona jest w funkcję rozpalania.

Dane techniczneTyp711520253035
Moc znamionowakW7111520253035
Zakres mocykW3-75-118-1510-2012-2515-3018-35
Pow. ogrzewanam230-7040-11080-150100-200120-250150-300180-350
Max. temp. pracyoC85858585858585
Pojemność wodnaL20253035404545
Minim. ciąg kominowyPa18182020222424
Przyłącze instalacji"1,51,51,51,51,51,51,5
Przyłącze kominamm105105150150150150150
Masa kotłakg145165225265295315345
Objętość paleniskadm320304050607282
Szerokośćcm39394747474747
Głębokośćcm47525257626772
Wysokośćcm111111137137137137137
Wys. osi kominacm8080100100100100100


Podane wymiary mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych do 2%. Producent zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.

Cena obowiązuje tylko w sklepie internetowym