Kocioł Heiztechnik Q HIT Plus 11 kW

Kocioł Heiztechnik Q HIT Plus 11 kW

Producent: HeizTechnik

Kotły do tradycyjnego spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem. Kotły Q HIT Plus są urządzeniami nawiązującymi konstrukcją do kotłów Q HIT, przeznaczonych do spalania węgla i drewna. Kotły Q HIT Plus zostały wyposażone w wentylator nadmuchowy połączony z automatyką kotłową o ...

Opis:

Kotły do tradycyjnego spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem.

Kotły Q HIT Plus są urządzeniami nawiązującymi konstrukcją do kotłów Q HIT, przeznaczonych do spalania węgla i drewna. Kotły Q HIT Plus zostały wyposażone w wentylator nadmuchowy połączony z automatyką kotłową o modulowanym natężeniu nadmuchu. Dodatkowo bezpośrednio do komory paleniskowej dostarczony został strumień powietrza wtórnego za pośrednictwem dysz znajdujących się na tylnej ścianie komory.

Dzięki zastosowaniu wentylatora i automatyki uzyskano zespół produkujący ciepło z ustabilizowaną temperaturą i optymalnym spalaniem, a zastosowanie dysz powietrza wtórnego pozwoliło na dokładniejsze spalanie.


Paliwo podstawowe: 
- Węgiel kamienny sortymentu orzech 
- Drewno opałowe 

Paliwo zastępcze: 
- Miał węglowy 
- Odpady drewna

Podstawowe wymiary i dane techniczne

Dane techniczneTyp7111520253035
Moc znamionowakW7111520253035
Zakres mocykW3-75-118-1510-2012-2515-3018-35
Pow. ogrzewanam230-7040-11080-150100-200120-250150-300180-350
Max. temp. pracyoC85858585858585
Pojemność wodnaL20253035404550
Minim. ciąg kom.Pa18182020222424
Przyłącze instalacji"1,51,51,51,51,51,51,5
Przyłącze kominamm105105150150150150150
Masa kotłakg140160220260290310340
Objętość paleniskadm320304050607282
A - szerokość korp.cm39394747474747
B - głębokość korp.cm47525257626772
C - wysokość korp.cm101101128128128128128
D - wys. osi kominacm8080100100100100100
E - wys. osi powrotucm29293232323232


Podane wymiary mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych do 2%. Producent zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.

Cena obowiązuje tylko w sklepie internetowym